Carl Wilhelms, bronsskulptur, signerad och daterad-46.
Funderaren. Höjd 40,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Slitage.
Klubbat pris
1 700
19 227
1 740
Utropspris
2 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
2 jan 2021 19:47
1 700 EUR
2 jan 2021 19:47
1 700 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
2 jan 2021 19:45
1 650 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 jan 2021 19:34
1 600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
2 jan 2021 19:19
1 550 EUR
2 jan 2021 6:53
1 500 EUR
31 dec 2020 15:26
1 400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
25 dec 2020 22:45
940 EUR
23 dec 2020 11:19
920 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 dec 2020 14:25
900 EUR