Okänd konstnär 1900-tal , osignerad. Märkt De La Haye, Barberis, Turino. Brons, höjd 41 cm. Längd 39 cm.
Abstrakt komposition. Märkt: Sculpi De La Haye, Fonderia Barberis, Torino Italia. Brons, höjd 41 cm. Längd 39 cm.
Ytsmuts. Strödda skrapmärken. Smärre fläckar.