Stan Wys, skulptur. Sign., Numr. 2/8 och dat 2018. Brons, höjd 35 cm. Broschyr medföljer.
Figurkomposition. Signerad Stan Wys. Numrerad 2/8 och daterad 2018. Brons, höjd 32 cm (inklusive stensockel 35 cm. Broschyr medföljer.
Obetydlig ytsmuts. Smärre strödda skrapmärken. Något avnött patinering.