BESTICK, 7 st, samt KOPP, silver, Ryssland, bl a St Petersburg 1891.
4 olika serveringsspadar, 1 såssked, 1 strösked, 1 serveringsgaffel. Längd 15-27 cm, 1 kopp höjd 4,5 cm. Total vikt 422 gram.
1 ostämplad såssked med monogram medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.