VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, för Georg Jensen, ring Möbius, nr 369. Silver.
Stämplad Georg Jensen, Torun 369. Storlek 18,25/57. Vikt 3 gram.
Bruksslitage.