Yvon Le Marlec, fotografi signerad och numrerad 1/12 a tergo.
"L'autre d'elle, Paris 1998". Gelatinsilverfotografi, bildyta 56 x 41,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Karin & Lars Hall Collection.