Anders Krisár, fotografi signerad med fingeravtryck och numrerad 07/24 a tergo.
"Chord No.1 from Chords No. 1-17, Seychelles 2001-2002". C-print, bildyta 40 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Karin & Lars Hall Collection. Inköpt direkt från fotografen 2002.04.12.