JEAN BAPTISTE MONNOYER, hans efterföljd. Ett par. Osign. Uppfodrad duk 65 x 54 cm vardera.
Blomsterstilleben (2). Ett par. Uppfodrad duk 65 x 54 cm vardera.
Obetydlig ytsmuts. Gulnad fernissa. Smärre strödda skrapmärken. Krackelyr. Strödda retuscher. Uppfodrad duk.