LARS HELLSTEN, vas, glas, Orrefors, signerad och daterad EA1-95.
Underfångsdekor i blå toner. Signerad Orrefors 908821 Lars Hellsten EA 1-95. Diameter 18, höjd 18 cm.
Obetydligt ytslitage.