Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad och daterad 1956

"Fugee". Duk 96 x 129 cm.

Proveniens

Francis Öhlund, konstnärens son.
Galerie Bel' Art, Stockholm
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
44 000
3 836
4 015
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
11
21 aug 2020 14:05
44 000 SEK
14
21 aug 2020 14:05
42 000 SEK
11
21 aug 2020 14:05
40 000 SEK
14
21 aug 2020 14:05
39 000 SEK
11
21 aug 2020 14:03
38 000 SEK
14
21 aug 2020 14:03
37 000 SEK
11
21 aug 2020 10:54
36 000 SEK
14
21 aug 2020 10:54
35 000 SEK
11
20 aug 2020 17:22
31 000 SEK
13
20 aug 2020 17:22
30 000 SEK
11
20 aug 2020 17:22
28 000 SEK
13
20 aug 2020 17:22
27 000 SEK
11
19 aug 2020 23:20
26 000 SEK
12
19 aug 2020 23:20
25 000 SEK
11
19 aug 2020 23:12
23 000 SEK
12
19 aug 2020 23:12
22 000 SEK
11
19 aug 2020 23:11
21 000 SEK
12
19 aug 2020 23:11
20 000 SEK
11
18 aug 2020 15:41
18 000 SEK
10
18 aug 2020 15:41
17 500 SEK
10
18 aug 2020 12:02
13 300 SEK
8
17 aug 2020 20:54
12 800 SEK
9
16 aug 2020 18:51
12 000 SEK
8
16 aug 2020 16:17
10 100 SEK
16 aug 2020 0:12
7 000 SEK
15 aug 2020 22:32
6 666 SEK
15 aug 2020 21:51
5 000 SEK
15 aug 2020 16:17
3 700 SEK
14 aug 2020 23:52
3 200 SEK
14 aug 2020 21:51
3 000 SEK
14 aug 2020 21:43
1 111 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89