Bestående av:
Vinofferbägare, med arkaiserande dekor, längd 11 cm.
Penselbad, skuren dekor av fladdermöss och ruyiformade svampar, längd 9 cm.
Skulptur, skuren dekor av lärd man med djur, bergsformation, längd 12,5 cm.
En med sprickor och nagg. Naturliga inneslutningar och sprickor i stenarna. Slitage.