SKÅL, KRUKOR, två stycken samt FAT, porslin. Qingdynastin samt 1900-tal.

Olika dekor. Höjd kruka11 cm. Diameter 13-18 cm.

Krackelyr, sprickor, slitage, nagg. Bränningsmistor.

Klubbat pris
1 211
110
117
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 aug 2020 18:27
1 211 SEK
30 aug 2020 18:27
1 111 SEK
30 aug 2020 18:27
1 011 SEK
30 aug 2020 18:21
900 SEK
27 aug 2020 21:52
850 SEK
24 aug 2020 22:37
800 SEK
23 aug 2020 23:16
450 SEK
23 aug 2020 11:07
400 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

528. En ring och ett par örhängen, 14K guld med turkoser och gammalslipade diamanter.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK