URSULA SCHÜTZ, skulptur. Signerad och numr 3/7. Patinerad metall, höjd 30 cm.
"Uppbrott och hemkomst". Signerad Ursula Schütz under och numrerad 3/7. Patinerad metall, total höjd 30 cm.
Obetydlig ytsmuts. Lite smärre skrapmärken och några mindre färgbortfall. Några fläckar.