JACOPO ROBUSTI TINTORETTO, hans efterföljd. Osign. Olja uppfodrad duk 49,5 x 61 cm.
Den sista nattvarden. Uppfodrad duk 49,5 x 61 cm.
Krackelyr. Tjock fernissa. Uppfodrad. Retuscher.