PENTTI KOIVIKKO, serigrafi, signerad och daterad -96, numrerad 98/100.
"Sommarnatt", bildstorlek 59 x 41.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
165
1 866
169
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
19 jul 2020 19:23
165 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
19 jul 2020 19:23
155 EUR
19 jul 2020 19:23
150 EUR
19 jul 2020 19:23
140 EUR
19 jul 2020 19:23
130 EUR
19 jul 2020 18:50
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
19 jul 2020 8:11
110 EUR
19 jul 2020 8:11
105 EUR
18 jul 2020 11:21
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
12 jul 2020 17:10
90 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 jul 2020 13:55
80 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 jul 2020 17:55
75 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 jul 2020 20:31
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1