INARI KROHN, etsning, signerad och daterad 1996, numrerad 12/30.
"Katettu pöytä", bildstorlek 50 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
172
1 947
177
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
19 jul 2020 10:54
172 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
18 jul 2020 15:48
162 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 jul 2020 15:48
160 EUR
18 jul 2020 15:48
151 EUR
18 jul 2020 15:48
141 EUR
15 jul 2020 12:01
131 EUR
14 jul 2020 17:58
121 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 jul 2020 17:58
120 EUR
13 jul 2020 11:51
100 EUR