KUUTTI LAVONEN, akvarell, signerad och daterad 12/2 2002.
Tuuri, bladstorlek 31 x 44 cm.
Slitage. Oinramad.
Eino Leino: Helkavirsiä, Keuruu 2003. Illustrerad på sidan 12-13.
Original illustration till Eino Leinos Helkasånger.
Klubbat pris
340
3 849
351
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
24 maj 2020 20:33
340 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 maj 2020 20:29
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
16 maj 2020 8:09
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 maj 2020 6:53
110 EUR