KUUTTI LAVONEN, tusch och blyertspenna, signerad och daterad 16/10 2002.
Barr, bladstorlek 56 x 37.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Eino Leino: Helkavirsiä, Keuruu 2003. Illustrerad på sidan 48.
Original illustration till Eino Leinos Helkasånger.
Klubbat pris
451
5 105
465
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
24 maj 2020 20:43
451 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 maj 2020 20:43
431 EUR
24 maj 2020 20:43
430 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
24 maj 2020 20:42
410 EUR
24 maj 2020 20:42
401 EUR
24 maj 2020 20:41
380 EUR
24 maj 2020 20:41
360 EUR
24 maj 2020 20:40
340 EUR
24 maj 2020 20:40
320 EUR
24 maj 2020 20:38
300 EUR
24 maj 2020 20:09
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 maj 2020 19:50
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
19 maj 2020 17:59
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 maj 2020 22:33
30 EUR