8 matgafflar Johan Fredrik Biörnsted, Stockholm, 1810. 21 cm.
12 blandade matskedar, bland annat en Bengt Biörn, Västerås, 1766. 20-22,5 cm.
Total vikt 1160 gram.
Slitage. Bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.