ALVAR AALTO, bord, modell 81B, Artek 1990-tal.

Björk. Längd 120 cm, bredd 75 cm, höjd 71 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (26 bud)
12 jul 2020 19:31
440 EUR
12
12 jul 2020 19:30
420 EUR
12 jul 2020 19:29
400 EUR
12
12 jul 2020 19:27
380 EUR
12 jul 2020 19:23
360 EUR
11
12 jul 2020 19:23
350 EUR
11
12 jul 2020 19:17
340 EUR
12 jul 2020 19:17
320 EUR
11
12 jul 2020 19:07
300 EUR
12 jul 2020 19:07
280 EUR
11
12 jul 2020 19:04
260 EUR
9
12 jul 2020 18:57
240 EUR
10
12 jul 2020 18:57
220 EUR
9
12 jul 2020 18:57
220 EUR
10
12 jul 2020 18:18
200 EUR
9
12 jul 2020 17:53
190 EUR
12 jul 2020 16:20
180 EUR
8
12 jul 2020 15:30
170 EUR
11 jul 2020 8:26
160 EUR
10 jul 2020 13:58
150 EUR
10 jul 2020 9:29
120 EUR
9 jul 2020 21:22
110 EUR
5 jul 2020 21:31
100 EUR
5 jul 2020 11:21
90 EUR
5 jul 2020 8:14
80 EUR
4 jul 2020 7:38
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård