KATRIN WESTMAN, olja på pannå, signerad och daterad 2012 a tergo.
Utan titel. 158 x 122 cm.
Smärre färgfbortfall längs kanterna.
Katrin Westman är just nu aktuell med en separatutställning på Vida Museum & Konsthall, Öland. Utställningen heter "UNDERSTRÖMMAR" och pågår 23 maj–5 juli 2020.