KALEVI PYYKÖNEN, olja på duk, signerad och daterad -89.
"Katse" ("Blick"). 50,5 x 55 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
420
4 759
446
Utropspris
600 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
10
10 maj 2020 19:39
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
10 maj 2020 19:37
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
10 maj 2020 19:33
370 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
10 maj 2020 13:30
350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
9 maj 2020 16:50
330 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
9 maj 2020 11:45
310 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
8 maj 2020 4:58
290 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
3 maj 2020 9:55
270 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
2 maj 2020 11:33
250 EUR
1 maj 2020 18:32
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 apr 2020 11:55
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1