GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, akvarell, signerad och daterad 14.3. -51 (Kellokoski).
Liljekonvaljer, bildstorlek 28.5 x 20.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
540
6 118
573
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
10 maj 2020 19:54
540 EUR
10 maj 2020 19:54
520 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 maj 2020 19:53
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 maj 2020 19:53
490 EUR
10 maj 2020 19:52
470 EUR
10 maj 2020 19:52
450 EUR
10 maj 2020 18:13
440 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
9 maj 2020 20:39
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
9 maj 2020 20:39
400 EUR
9 maj 2020 12:25
370 EUR
9 maj 2020 11:33
350 EUR
9 maj 2020 11:33
340 EUR
9 maj 2020 10:36
320 EUR
9 maj 2020 10:36
300 EUR
9 maj 2020 10:36
300 EUR
2 maj 2020 13:27
240 EUR
2 maj 2020 9:44
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 apr 2020 14:43
200 EUR