"UEFA Intertoto cup", höjd 19 cm.
"UEFA Executive committee meeting Ljubljana, Slovenia 4/5 October 2006". Höjd 21 cm.
"Roma 16 dicembre 1998". Höjd 4 cm.
Smärre slitage.
Proveniens
Lennart Johanssons samling sportmemorabilia
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.