CHANEL, väska, "Jumbo single Flap bag", 2009-2010.
Axelremsväska i quiltat svart präglat "caviar" skinn. Axelrem och detaljer i vitmetall. Två innerfack, varav ett dragkedjeförsett. Ett ytterfack. Numrerad. Ca 30 x 20 x 9 cm. Äkthetscertifikat, orginalkvitto och box medföljer.
Smärre bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.