Blått quiltat läder med detaljer i guldfärgad metall. Fodrad med brun satin & läder. Flera mindre fack invändigt varav två med dragkedja. Fack för kort. Märkt "CHANEL" samt numrering (2016-2017). Ca 19 x 12 x 3 cm
I mycket bra vintage skick. Visar mindre tecken på användning och slitage. Vissa repor och veck kan vara synliga. Läder och metalldelar kan uppvisa viss patina genom oxidering. Något nötta kanter.