Ryggsäck i svart quiltat lammskinn med monogramprytt lås och länkar i gulmetall med tvinnade skinnband, stämpelmärkt CHANEL invändigt samt CHANEL PARIS på låset, numrerad (2017-2018). Ca 19 x 26 x 13 cm.
I mycket bra vintage skick. Visar mindre tecken på användning och slitage. Vissa repor och veck kan vara synliga. Läder och metalldelar kan uppvisa viss patina genom oxidering.