Skuren dekor: Bestående av: Två med motiv av hjortar, 19x35 cm. Tre med dekor av fohundar, mått 33x35/33x35/85x16 cm. Två större, mått 162x32,5 cm.
Slitage. Märken. Repor. Torksprickor. Dekorbortfall. Färgbortfall.