Bestående av:
5 koppar med fat, med motiv av blommor, diameter på fat 14 cm. Höjd på kopp 7 cm.
2 fat, med motiv av figur samt en med blommande trädgård, diameter 12 cm.
1 lock, 1800-tal, 9 cm.
Slitage. Sprickor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.