stål, automatisk, safirglas, extra urtavla medföljer, datum, läderband, originalspänne, 1990-tal, box.
Caliber 400, Verknr. 108853, Boettnr. 90/01 0420 400, referensnr. 01.04200.400/71.
Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.