ZENITH, armbandsur, 35 mm.

ZENITH, armbandsur, 35 mm.

Guldpläterad, quartz, plexiglas, stållänk, 1980-tal.

Boettnr. 19.0041.470.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 200
194
200
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
23 aug 2020 16:45
2 200 SEK
23 aug 2020 16:45
2 000 SEK
19 aug 2020 22:14
1 800 SEK
19 aug 2020 22:14
1 700 SEK
17 aug 2020 23:09
1 600 SEK
17 aug 2020 23:09
1 500 SEK
17 aug 2020 23:09
1 300 SEK
17 aug 2020 23:09
1 200 SEK
15 aug 2020 10:16
950 SEK
15 aug 2020 10:16
900 SEK
15 aug 2020 10:14
850 SEK
15 aug 2020 10:14
800 SEK
15 aug 2020 10:14
750 SEK
15 aug 2020 10:14
700 SEK
15 aug 2020 10:13
650 SEK
15 aug 2020 10:13
600 SEK
15 aug 2020 10:13
550 SEK
15 aug 2020 10:13
500 SEK
15 aug 2020 8:34
400 SEK
15 aug 2020 8:34
350 SEK
14 aug 2020 16:04
300 SEK