ZENITH, Defy, armbandsur, 37 x 36 mm.

stål, automatisk, safirglas, datum, stållänk, viklås, 1970-tal.

Caliber 2572 PC.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
3 300
288
301
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
23 aug 2020 18:48
3 300 SEK
23 aug 2020 18:48
3 100 SEK
23 aug 2020 1:10
3 050 SEK
20 aug 2020 12:04
2 850 SEK
15 aug 2020 12:06
2 650 SEK
15 aug 2020 12:06
2 500 SEK
15 aug 2020 12:05
2 425 SEK
15 aug 2020 12:05
2 225 SEK
15 aug 2020 10:25
2 000 SEK
15 aug 2020 10:08
800 SEK