ZENITH, Sporto, armbandsur, 37 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 40, Verknr. 4948266, Boettnr. 9474606.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
3 200
281
299
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
12
23 aug 2020 19:49
3 200 SEK
11
23 aug 2020 19:47
3 000 SEK
10
23 aug 2020 19:47
2 900 SEK
10
23 aug 2020 18:49
2 800 SEK
23 aug 2020 18:21
2 600 SEK
10
23 aug 2020 18:21
2 500 SEK
10
23 aug 2020 18:01
2 400 SEK
23 aug 2020 17:42
2 200 SEK
10
23 aug 2020 15:49
2 000 SEK
23 aug 2020 15:49
2 000 SEK
10
23 aug 2020 10:52
1 800 SEK
9
23 aug 2020 1:15
1 700 SEK
20 aug 2020 20:17
1 600 SEK
8
20 aug 2020 20:16
1 500 SEK
20 aug 2020 20:16
1 500 SEK
8
18 aug 2020 17:01
1 250 SEK
18 aug 2020 17:01
1 150 SEK
18 aug 2020 15:25
1 100 SEK
18 aug 2020 15:25
1 000 SEK
16 aug 2020 0:19
850 SEK
16 aug 2020 0:19
800 SEK
15 aug 2020 11:15
550 SEK
15 aug 2020 9:29
500 SEK
15 aug 2020 9:14
450 SEK
15 aug 2020 8:41
400 SEK
15 aug 2020 7:14
350 SEK
14 aug 2020 23:32
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

776. Francisco Infante, Blått ljud.
Utropspris
150 000 - 180 000 SEK
Budhistorik
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
Aktuellt bud:
145 000 SEK