PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -79.
"Ansikten", 50 x 50 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (22 bud)
16 feb 2020 20:12
440 EUR
16 feb 2020 20:12
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 feb 2020 20:12
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
16 feb 2020 20:11
400 EUR
16 feb 2020 20:09
380 EUR
16 feb 2020 20:09
360 EUR
16 feb 2020 20:08
340 EUR
16 feb 2020 20:08
320 EUR
16 feb 2020 20:08
300 EUR
16 feb 2020 20:07
280 EUR
16 feb 2020 20:07
260 EUR
16 feb 2020 20:07
260 EUR
16 feb 2020 20:07
240 EUR
15 feb 2020 23:38
220 EUR
15 feb 2020 23:37
200 EUR
15 feb 2020 23:37
190 EUR
14 feb 2020 14:06
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
14 feb 2020 9:56
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
14 feb 2020 0:44
150 EUR
11 feb 2020 15:20
120 EUR
8 feb 2020 13:21
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 feb 2020 16:29
50 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1