Grålackerad, skåp med två glasade dörrar samt dörrpar, belysning, längd 101, bredd 45, höjd 174 cm, längd 140, bredd 100, höjd 74 (sarg 66) cm, två iläggsskivor à 55 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.