stål, automatisk, safirglas, Breitling Caoutchouc 20-18 armband, original läderarmband medföljer, box etc, ett par länkdelar för konvertering till smalare armband
Caliber S.1. ETA 2892A2, Referensnr. A30021, Boettnr. slitet
Åldersrelaterat slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Boxen med ställvis slitage, skador.