STAN WYS, Skulptur. Sign. och dat 1998. Numr 1/8. Brons, höjd 58,5 cm.
Abstrakt komposition. Signerad Stan Wys. Daterad 1998. Numrerad 1/8. Brons, höjd 55,5 (inklusive stensockel 58,5 cm).
Obetydliga skrapmärken. Något avnött patinering. Ett par smärre hackmärken.