Axelremsväska i quiltat beige präglat "caviar" skinn. Axelrem och detaljer i guldfärgad metall. Två innerfack, varav ett dragkedjeförsett. Ett ytterfack. Numrerad. Ca 30 x 20 x 9 cm. Äkthetscertifikat, orginalkvitto samt dustbag medföljer.
Smärre bruksslitage.