stål, automatisk, safirglas, datum, läderband, extra länk i stål medföljer, Cert Juni 2001, box, ytterkartong.
Caliber, 7750, Verknr. 44563, Referensnr. A13352, Boettnr. 292489.
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.