18K guld, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, boett 18K medföljer, läderband, Cert Mars 2001, box, ytterkartong.
Caliber 1.96, Numrerad 359/1860, Boettnr. 16/1860/2, Verknr 1.001170, Boettnr. 732586.
Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.