LJUSSTAKAR, ett par, tenn, troligen 1600-tal.

Balusterformade skaft med dekor av akantusblad. På trepassformad fot. Höjd 39 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Skeva.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

507. Cartier brosch platina med gammalslipade diamanter, Art Déco.
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK