ANNIE LEIBOVITZ, fotobok, "Sumo". Taschen. Signerad.
Collectors edition. Nummer 3350. New york City 2014. Hardcover. 476 sidor. Bokens mått ca 70 x 52 x 9 cm. Ställ formgivet av Marc Newson, höjd ca 98 cm.
Smärre slitage. Ej fullständigt genomgången.