Renhorn, björk och tenn. Hänge signerat Lars Pirak 6 cm. Hänge signerat EP, Esse Poggats 6 cm. Två hängen signerade AF 4,5 cm. Scarfring signerad NF 3 cm. Brosch signerad BIS 3,5 cm. Nyckelring signerad NF 6 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.