ANETTE HARBOE FLENSBURG, diptyk, olja på duk, a tergo signerad.
Komposition med kvinna. 120 x 243 cm, (120 x 120 cm per målning). Utförd 1995. OBS detta verk visas inte på Berzelii park 1 utan finns i Malmö OBS
Helhetsintrycket är gott.
Detta föremål visas i våra lokaler på Berzelii park 1 den 4-8 februari.
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.
Utlämning av föremål sker endast från och med 11 februari på Västberga allé 3.
Utställningen "The Look", Galerie Leger, Malmö 1995.