"Jubileumspärm Fotograficentrum", utgiven 1985. Fotografier av Yngve Baum, Jean Hermansson (stämplat), Walter Hirsch ("Midsommar", signerat i blyerts och numrerat 67/84 a tergo), Sune Jonsson, Stig T Karlsson (stämplat), Hans Malmberg, Ralph Nykvist, Georg Oddner, Anders Petersen, Christer Strömholm. 48,5 x 43.
I gott skick. Slitage på mapp och försättsblad.