JOHAN SEVENBOM, hans krets. Osignerad. Uppfodrad duk 72 x 92,5 cm.
Stockholm slott och Skeppsholmen. Uppfodrad duk 72 x 92,5 cm.
Ytsmuts.
Krackelyr.
Strödda retuscher.
Fernissa.
Smärre skrapmärken.