ARMRING, 18K guld med briljantslipad diamant, Design Relo Luzern.
Stämplad relo 750, med svensk importstämpel. Inner diameter ca 5,5 cm. 4 runda klot med briljantslipad diamant ca 0,05 ct. Mått ca 2 x 2 cm. Öppningsbar. Vikt 37 gram. Etui NK juveler.
Smärre bruksskick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.