OLLE ALBERIUS, vas, "ariel" Orrefors 1978
Dekor av träd i gröna nyanser, signerad ORREFORS Ariel Nr 439-E8 Olle Alberius. Höjd 19,5 cm, diameter 13,5 cm.
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.
Utlämning av föremål efter avslutad auktion sker på Västberga allé 3.
Smärre repor.