Svart skinn med foder av svart textil. Ett innerfack försett med dragkedja. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad 93154 204990. Ca 27,5 x 32 x 8 cm.
Smärre bruksskick, smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.