Väska av kalvskinn och transparent plast med logo-tryck. Löstagbar, justerbar axelrem med spännen av guldfärgad metall. Dragsko. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" och numrerad. 17 x 25 x 15 cm.
Dustbag medföljer.
Enstaka repor och märken. I övrigt nyskick.